تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
کد خبر : 4484

دشمن در کمین انقلاب اسلامی است

دشمن در کمین انقلاب اسلامی است

به گزارش ریحان نیوز، نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری  در حسینیه عاشقان ساری با تبریک آغاز امامت حضرت صاحب الزمان( اروحنا له فداء) در واکنش به اظهارات اخیر شیخ مرتضی صدوقی که گفته است: ” ما اسلام 40 ساله نمی‌خواهیم 40 سال دیگر هم انقلاب همین است

به گزارش ریحان نیوز، نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری  در حسینیه عاشقان ساری با تبریک آغاز امامت حضرت صاحب الزمان( اروحنا له فداء) در واکنش به اظهارات اخیر شیخ مرتضی صدوقی که گفته است: ” ما اسلام 40 ساله نمی‌خواهیم 40 سال دیگر هم انقلاب همین است و ما اسلام 800 ساله را میخواهیم »، با انتقاد گفت: این حرف‌ها با حرف فتنه گرانی که در فتنه 88 گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه چه تفاوتی دارد؟

وی با اشاره به اینکه فردی که خود را روحانی اسلامی می‌داند و اصل اسلام انقلابی را مورد انتقاد قرار می‌دهد، افزود: فتنه گران می‌خواستند اصل انقلاب را بزنند این آقا گفته است ما اسلام 40 ساله نمی‌خواهیم و اسلام 800 ساله را می‌خواهیم، یعنی اسلامی که سازش پذیر باشد اسلامی که طاغوتی بوده و در راس آن اسلام آمریکایی‌ها، ایران اسلامی را مثل یک گاو شیرده معرفی کند و نفتش را رژیم اشغالگر اسرائیل ببرد و تمام امتیازات آن برای غربی‌ها باشد.

تسخیری با تبیین در مقابل این تحریف که “همان اسلام اموی باشد، یا اسلام آمریکایی باشد و  ما کاری به حکومت نداریم ، ادامه داد: اسلام مد نظر آقایان همان اسلامی است که ماموران آنها در کشور حق توحش” بگیرند! و ما به آنها کاری نداریم و کارمان همان نماز و روزه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با تصریح بر اینکه کسانی هستند که با یک سابقه علمی، اسلام را به غلط تفکیک می‌کنند و دم از اسلام 40 ساله و اسلام 800 ساله و اسلام 1400 ساله می‌زنند و می‌گویند همان اسلامی که داشتیم بهتر بود، خاطرنشان کرد:‌ آنهایی که فکر می‌کنند اسلام 40 ساله کاربرد و کارآمدی ندارد و از مشکلات و گرانی‌ها حرف می زنند، آیا نمی‌دانند دلیل مشکلات اقتصادی و فشارها از همین آمریکای جنایتکار و برخی عوامل آن که سی و چند سال در راس حکومت اسلامی در دستگاه اجرایی بودند، است؟!

تسخیری تاکید کرد:‌ عوامل عرضه اداره دستگاه‌های اجرایی را ندارند، اما مردم را ناتوان خطاب می‌کنند و حکومت اسلامی را زیر سئوال می برند ولی باید بدانند این اسلام 40 ساله احیاگر اسلام اصیل و ناب محمدی است.

مسئول دفتر نمانیدگی ولی فقیه در سپاه کربلابا تصریح بر اینکه برخی مروز به جنگ اعتقادات مردم آمدند، افزود:‌ این جنگ با روش و شیوه‌های مختلف در حال اجرا است که دشمن از طریق فضای مجازی و یا از طریق وابستگانی دست به تحریف می زنند، دنبال می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه یک فرد مومن و انقلابی باید قوی باشد و جامعه را از آلودگی‌ها پاک کند و این یک تکلیف همگانی است که با امر به معروف و نهی از منکر جامعه را بیدار کرد، اضافه کرد:‌ فتنه‌هایی اتفاق می افتد و کسانی در لباس مقدس دین،بر علیه دین حرف می زنند، آیا باید در مقابل آنان سکوت کرد و بی تفاوت بود؟!

تسخیری به لزوم تاب آوری و مقاومت مسلمان انقلابی در مقابل انواع بلاهای سیاسی و غیر سیاسی، فتنه‌ها و گناهان تاکید کرد و افزود:‌ این تکلیف فقط فردی نیست بلکه وظیفه انسان در برابر خود و دیگران است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه با بیان اینکه دشمن در کمین انقلاب ما است ، اضافه کرد: دشمن عواملی برای خود انتخاب می‌کند.عواملی که به اصل اسلام معترض بشوند. اصلی که امام راحل فرمودند، انقلاب اسلامی همان انقلاب نبوی است و نظام اسلامی استمرار حرکت انبیا الهی است و عده ای به پیروی از دسیسه های غرب، در فتنه‌ها به اصل نظام اسلامی حمله کردند.

تسخیری به آخرین تکلیف که تقوای الهی است، توصیه کرد وافزود:‌ رهبر فرزانه انقلاب بر اساس ین تکلیف در بیانات اخیرشان فرمودند که انتقاد بکنید اما هیچ کسی حق توهین ندارد چرا که توهین حرام است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا رستگاری مومنان را در بی تفاوت نبودن، درد جامعه و دین داشتن دانست و یادآور شد:‌ خیلی از انتقادات از لسان مقام معظم رهبری نسبت به دولت ها گفته شده است، و این یعنی تقوا داشتن، لذا تقوا انسان را حفظ کرده و از گردنه های سخت عبور می‌دهد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.