تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
کد خبر : 8402

فاطمه کواکبیان

شهرداری باید با تولید کار نیروی مازاد را به نیروی کارآمد تبدیل کند

شهرداری باید با تولید کار نیروی مازاد را به نیروی کارآمد تبدیل کند
در رابطه با اتفاق اخیر ( جابجایی نیروها ) فرد خاطی باید شناسایی شده و ببینیم حاضر می شود جارو دست همسر و دخترش بدهند چون تصاویری به دست من رسید که مربوط به حضور خانم ها برای رفت و روب در پارک های ساری است .

 

سید رحمان میرشجاعی :
شهرداری باید با تولید کار نیروی مازاد را به نیروی کارآمد تبدیل کند
سید رحمان میرشجاعی عضو شورای اسلامی شهر ساری در این جلسه تاکید کرد : در رابطه با اتفاق اخیر ( جابجایی نیروها ) فرد خاطی باید شناسایی شده و ببینیم حاضر می شود جارو دست همسر و دخترش بدهند چون تصاویری به دست من رسید که مربوط به حضور خانم ها برای رفت و روب در پارک های ساری است .
وی تاکید کرد : ساماندهی باید با سازوکار عدالت محور انجام شود نه اینکه نیروی ورودی سال 99 در بخش اداری بماند و ورودی 96 برای رفت و روب اعزام شود . قطعاً این سبک ساماندهی نه مد نظر سازمان بازرسی است و نه مطلوب شورای تامین .
میرشجاعی گفت : اگر بحث پروژه های اندک و نیروی مازاد در نامه سازمان بازرسی مطرح شد راه حل آن تعریف پروژه ها و بروزرسانی نیروها با نوع فعالیت هاست. روشن است که وقتی در شهر پروژه اجرا نشود نیرو مازاد می شود .
وی خاطرنشان کرد : قرار بود کلان شهر شویم اما این مسیر ما را به هدف نمی رساند بارها عرض کردم مسئولیت نیروی انسانی را به بنده بسپارند اگر نتوانستم حقوق شان را تامین کنم از شورا خواهم رفت .
میرشجاعی تاکید کرد : من برای نوکری مردم آمدم اگر قرار است نیروها بیکار شوند من هم همراه آن ها خداحافظی خواهم کرد و چیزی از من کم نخواهد شد چون یک معضل بیکاری در جامعه داریم و نباید فاجعه بیکار کردن افراد شاغل را رقم بزنیم .
عضو شورای شهر ساری خاطر نشان کرد : شهرداری باید با تولید کار نیروی مازاد را به نیروی کارآمد تبدیل کند .
وی گفت : در رابطه با جابجایی نیروها می گویند شورای شهر و شورای تامین این کار را کردند در صورتی که آقای شهردار در جلسه شورا صراحتاً گفته بود : اگر این کار انجام نشود ساری را به روزمرگی اداره می کنم .
نایب رییس کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای شهر ساری با انتقاد از نحوه جابجایی اخیر تعدادی از مدیران شهرداری تصریح کرد : به نظرم شان مدیران در این اقدام حفظ نشد . وقتی شهرداری به مدیرانش احترام نمی گذارد چگونه می توان انتظار داشت به پرسنل احترام بگذارد؟
وی ادامه داد : عرف این است که از مدیران هنگام جابجایی و تودیع ، تجلیل می شود اما ظاهراً تیم مدیریت شهری اخلاق حرفه ای را کنار گذاشته اند .
میرشجاعی در خاتمه گفت : شرمنده همه شهروندان و نیروهای شهرداری هستم که نماینده با عرضه ای برایشان در شورا نبودم .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.