تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
کد خبر : 8532

گشایش تدریجی مدارس با اجرای طرح واکسیناسیون

گشایش تدریجی مدارس با اجرای طرح واکسیناسیون

رئیس اداره آموزش و پرش قائم شهر گفت: انجام موفق طرح واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان باعث گشایش تدریجی مدارس قائم شهر شده است. به گزارش ریحان نیوز، رئیس اداره آموزش و پرورش قائم شهر در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: انجام موفق طرح واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان باعث گشایش تدریجی

رئیس اداره آموزش و پرش قائم شهر گفت: انجام موفق طرح واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان باعث گشایش تدریجی مدارس قائم شهر شده است.

به گزارش ریحان نیوز، رئیس اداره آموزش و پرورش قائم شهر در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: انجام موفق طرح واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان باعث گشایش تدریجی مدارس قائم شهر شده است.

 

اصغریان افزود: در اجرای این طرح بالغ بر سه هزار و ۹۵۰ فرهنگی قائم شهر دز اول و سه هزار و ۴۰۵ نفر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

وی در باره واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال گفت در انجام این طرح بیش از ۲۱ هزارو ۵۰ نفردانش آموز دز اول و ۱۵ هزار و ۵۹۰ نفردانش آموز قائم شهری دز دوم واکسن ویروس کرونا را دریافت کردند.

رئیس آموزش و پرورش قائم شهر تصریح کرد: با انجام موفق طرح واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، فاصله گذاری بین صندلی‌ها در کلاس درس و ضد عفونی مرتب مدارس و کلاس‌ها و زدن ماسک و همراه داشتن باطری آب شخصی در مدارس با همکاری و تعامل خانواده‌ها و اولیای مدارس، فعالیت‌های آموزشی دانش آموزان بصورت حضوری و یا ترکیبی “حضوری ومجازی ” درشهرستان قائم شهر در حال انجام می‌باشد.

در جلسه شورای آموزش و پرورش قائم شهر، یوسف پورفرماندار این شهرستان بر ضرورت همکاری کلیه دستگاه‌های ذیربط در پشتیبانی از آموزش و پرورش برای انجام هرچه بهتر فعالیت‌های آموزشی دانش آموزان در مدارس در شرایط کرونایی تاکید کرد.

بیش از ۹۹ درصد فرهنگیان و ۸۸ درصد دانش آموزان قائم شهر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.