تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
کد خبر : 8724

مهلت ۲۴ ساعته برای پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن

مهلت ۲۴ ساعته برای پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن

معاون عمرانی استاندار مازندران از مهلت ۲۴ ساعته برای پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن از شهرستان ساری تا گلوگاه خبر داد. ‎ به گزارش ریحان نیوز، رازجویان معاون عمرانی استاندار مازندران، از مهلت ۲۴ ساعته جهت پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن از شهرستان ساری تا گلوگاه خبر داد. ‎ رازجویان با اشاره به

معاون عمرانی استاندار مازندران از مهلت ۲۴ ساعته برای پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن از شهرستان ساری تا گلوگاه خبر داد. ‎

به گزارش ریحان نیوز، رازجویان معاون عمرانی استاندار مازندران، از مهلت ۲۴ ساعته جهت پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن از شهرستان ساری تا گلوگاه خبر داد. ‎

رازجویان با اشاره به دستور پاکسازی نقاط مختلف استان از سوی استاندار، گفت: گزارش مردمی در خصوص نامناسب بودن وضعیت انباشت زباله در حاشیه و حریم راه آهن از شهرستان ساری تا گلوگاه دریافت شد که فرمانداران ساری، نکا و بهشهر مامور رسیدگی به این امر شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به جدی بودن نهضت پاکسازی استان اشاره کرد وگفت: با توجه به اهمیت موضوع، فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها، برحسن اجرای این طرح نظارت مجدانه و دقیق داشته باشند.

به گفته وی، نهضت پاکسازی استان از زباله، اهمیت ویژه‌ای برای استاندار دارد و ایشان تمام اقدامات را با توجه به مستندات بررسی می‌کنند.

معاون عمرانی استاندار ضمن قدردانی از اصحاب رسانه در همراهی با این گونه اقدامات، گفت: خبرنگاران به‌عنوان ناظر و نماینده افکار عمومی در اجرای موثر این‌گونه طرح‌ها می‌توانند تاثیر بسزایی داشته باشند.

یادآور می شود عملیات پاکسازی حاشیه و حریم راه آهن توسط اداره کل راه آهن شمال آغاز شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.