تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
کد خبر : 9146

فردگاه رامسر در چند گامی پرواز‌های خارجی

فردگاه رامسر در چند گامی پرواز‌های خارجی

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها: با ایجاد مرز هوایی، پرواز‌های خارجی نیز در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود. به گزارش ریحان نیوز، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور در بازدید از طرحهای فرودگاه رامسر گفت: با ایجاد مرز هوایی پرواز‌های خارجی نیز در فرودگاه شهدای رامسر برقرار می‌شود. سیاوش امیر مکری با

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها: با ایجاد مرز هوایی، پرواز‌های خارجی نیز در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود.

به گزارش ریحان نیوز، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور در بازدید از طرحهای فرودگاه رامسر گفت: با ایجاد مرز هوایی پرواز‌های خارجی نیز در فرودگاه شهدای رامسر برقرار می‌شود.

سیاوش امیر مکری با اشاره به اینکه افزایش مقاصد پروازی به طرح توسعه فرودگاه شهدای رامسر نیاز دارد، افزود: توسعه ترمینال فرودگاه شهدای رامسر به هزار و ۲۰۰ متر مربع ظرفیت ترمینالی این فرودگاه را به دو برابر افزایش می‌دهد.

امیر مکری درباره توسعه سطوح پروازی در فرودگاه شهدای رامسر، با بیان اینکه به واسطه اقداماتی که در سال ۹۹ اتفاق افتاد و بهره برداری از باند جدید فرودگاه و تقاضای پروازهاسبب افزایش آمار پرواز هفتگی در این فرودگاه را موجب شد، زیرا به توسعه فرودگاه در بخش اپرون و ترمینال نیاز داشت افزود: با اقداماتی که انجام گرفت پیمانکار این طرح مشخص شد و این پروژه با سرعت قابل توجهی پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه این طرح بر اساس زمان بندی تا نیمه اول سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می‌رسد، رفع موانع پروازی در مسیر توسعه فرودگاه شهدای رامسر را نیازمند اعتبارات قابل توجهی دانست که با توجه به مشکل شرکت فرودگاه‌های ناوبری هوایی ایران دردو سال به واسطه کرونا از لحاظ منابع درآمدی امکان اجرای آن به تنهایی میسر نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه و افزایش مقاصد پروازی نیاز به طرح‌های توسعه دارد، درباره ارتقای پرواز‌های فرودگاه شهدای رامسر گفت: در یک سال گذشته مقاصد پروازی از رامسر و بالعکس افزایش پیدا کرده و پرواز به تهران اصفهان کیش اهواز و مشهد برقرار است.
وی تصریح کرد: با ایجاد مرز هوایی فرودگاه شهدای رامسر امکان افزایش مقاصد پروازی داخلی و پرواز‌های خارجی در این فرودگاه برقرار می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.