تاریخ انتشار : یکشنبه 1 خرداد 1401 - 19:56
کد خبر : 11453

صداقت، مهمترین شاخصه روابط عمومی

صداقت، مهمترین شاخصه روابط عمومی
استاندار مازندران: مهمترین شاخصه روابط عمومی ها؛ صداقت است.

به گزارش ریحان نیوز، استاندار مازندران امروز در همایش روابط عمومی‌های استان مازندران در عباس آباد بهشهر گفت: الگوی تمام روابط عمومی‌ها شهدا هستند و قلم قاصر است صفا و صمیمیتی که بین شهدا حاکم بود را به نگارش در بیاورد.

سیدمحمود حسینی پور افزود: شهدا چه زیبا در بین مردم ایفای نقش کردند و روابط عمومی آن‌ها نه در یک زمان و نه در یک مکان، بلکه تا دنیا دنیا است روابطشان تاثیرگذار است.

وی تصریح کرد: مهمترین شاخصه روابط عمومی‌ها صداقت است و امروز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی چنان با روابط عمومی در دل‌ها نفوذ کرد که بی نظیرترین تشییع جنازه شکل گرفت.
به گفته استاندار مازتدران، جهان به این امر واقف است که روابط عمومی سردار سلیمانی بی نظیر بود.
حسینی پور افزود: خیلی‌ها امدند با روابط عمومی خود را مطرح کنند، اما اثری از ان‌ها نیست، اما سردار سلیمانی با صداقت خود در بین مردم آیندگان هم باید از او درس بگیرند.
استاندار مازندران با بیان اینکه ارتباطات حتما باید بر اساس حکمرانی اسلامی در مسیری قرار داده شود که شهدا سر لوحه ان‌ها قرار بگیرد، خاطر نشان کرد: روابط عمومی‌ها فقط نباید عامل موفق یا ناموفق بودن و کارامد شدن مدیر خود شوند که هردو خطاست.
حسینی پور گفت: ما باید به چند مولفه توجه کنیم و اینکه روابط عمومی پیشانی هر دستگاه اجرایی است و اگر ابر‌های کدری از ناملایمت‌های رفتاری در ذهن و چشم مردم قرار بگیرد ان روابط در ذهن مردم جایگاه خوبی نخواهد داشت.
وی افزود: روابط عمومی‌ها نباید تحت تاثیر سیاست‌هایی که در سازمان‌ها اتفاق می‌افتد قرار گیرند جرا که این با همکاری روابط عمومی و مدیر آن مجموعه شکل بگیرد و با این روش‌های نامبارک که منطقی در ان وجود ندارد با دست خود تنزل پیدا کرد.
استاندار مازندران همچنین اظهار کرد: روابط عمومی‌ها باید با تلاش زیاد و کمترین هزینه بخوبی بدرخشند.
حسینی پور افزود: در استانداری مازندران که تعداد نیرو‌های روابط عمومی اندک است بیشترین خدمت را در این روابط عمومی داشتند و کمترین توقع
زحمات روابط عمومی را با مادی نمی‌توان جواب داد با نگاه عمیق معنوی باید دید و مدیران باید نقش روابط عمومی‌ها ببینند.
به گفته استاندار مازندران، امروز شرایط سخت تحریم را تحمل می‌کنیم و دشمنان هم در داخل و خارج بدنبال تحریف واقعیت‌های داخل هستند و اینجاست که نقش روابط عمومی بسیار تاثیر گذار است.
وی گفت: ما در شرایط سختی قرار داریم که با رهبری ممتاز امام خامنه‌ای کشور در شرایطی قرار می‌گیریم که بسمت آینده روشن می‌رویم و نقش روابط عمومی امروز در چنین شرایطی باید تعریف شود.
حسینی پور افزود: معرفی و تاکید بر جهاد تبین صرفا بخاطر تحریم‌های ظالمانه است که بر ما وارد می‌شود و امروز روابط عمومی مسولیتشان دو برابر شد و هر روابط عمومی نوین باید با روش‌های نوین اداره و از سنتی خارج و به تولید فاخر در شرایط سخت بپردازد که با این شرایط می‌تواند چنان با مردم ارتباط برقرار کند که علاوه بر داخل بر مرز‌های خارجی هم تاثیر گذار باشد.
وی گفت: کار فاخر سلام فرمانده دشمنان را به تعجب برداشت.
حسینی پور خاطر نشان کرد: جهاد تبیین فقط شعار نیست متولی اصلی جهاد تبیین همین روابط عمومی‌ها هستند اینجا فقط نباید به چند نفر روابط عمومی معطوف شود بلکه همه پرسنل ادارات باید با همکاری روابط عمومی‌ها در اجرای جهاد تبین
افق دید ما باید فراتر از سازمان و فراتر از استان شود.
وی گفت: روابط عمومی باید کاری انجام دهد که دیده شود باید با فکر و اندیشه و روش‌های جدید باید در طوری در مدار قرار بگیرد که بخوبی دیده شود.
استاندار مازندران تصریح کرد: روابط عمومی مهمترین نقش را در مبارزه با فساد دارند افشا بکنید و اجازه ندهید کسی به دستگاه دست درازی کند
توسعه ما در دستگاه‌های سالم است و در دستگاه‌ها اگر فسادی رخنه کند نمی‌توانیم موفق شویم.
وی گفت: من دست خود را بسوی شما دراز خواهم کرد تا بتوانیم مازندران بزرگ را در جایگاه مردم بزرگ برسانیم و نگداریم مازندران با دست‌های فاسد اندک عقب بیفتد و کسی می‌خواهد سرمایه خود را به استان بیاورد از فساد نلرزد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.