تاریخ انتشار : جمعه 20 دی 1398 - 21:16
کد خبر : 2677

اسامی ۲۲ فیلم سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر

اسامی ۲۲ فیلم سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پس از جلسه هیأت انتخاب، از سوی «ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر جشنواره به طور زنده اعلام شد. به گزارش ریحان نیوز به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ۲۲ فیلم زیر توسط هیأت انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر متشکل

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پس از جلسه هیأت انتخاب، از سوی «ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر جشنواره به طور زنده اعلام شد.

به گزارش ریحان نیوز به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ۲۲ فیلم زیر توسط هیأت انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر متشکل از: محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی برای رقابت در بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) این دوره جشنواره انتخاب شده‌اند:

۱- آبادان یازده ۶۰، کارگردان: مهرداد خوشبخت، تهیه‌کننده: حسن کلامی

۲- آتابای، کارگردان: نیکی کریمی، تهیه‌کننده:نیکی کریمی

۳- آن شب، کارگردان: کوروش آهاری، تهیه‌کننده: محمد درمنش

۴- ابر بارانش گرفته، کارگردان: مجید برزگر، تهیه‌کننده: مجید برزگر

۵- پوست، کارگردان: بهمن ارک، بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح

۶- تومان، کارگردان: مرتضی فرشباف، تهیه‌کننده: سعید سعدی

۷- خروج، کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا، تهیه‌کننده: حبیب‌اله والی‌نژاد

۸- خوب، بد، جلف۲: ارتش سری، کارگردان: پیمان قاسم‌خانی، تهیه‌کننده: محسن چگینی

۹- خورشید، کارگردان: مجید مجیدی، تهیه‌کننده: امیر بنان، مجید مجیدی

۱۰- خون شد، کارگردان: مسعود کیمیایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

۱۱- درخت گردو، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده: سیدمصطفی احمدی

۱۲- دوزیست، کارگردان: برزو نیک‌نژاد، تهیه‌کننده: سعید خانی

۱۳- روز بلوا، کارگردان: بهروز شعیبی، تهیه‌کننده: محمدرضا تخت‌کشیان

۱۴- روز صفر، کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان

۱۵- سه کام حبس، کارگردان: سامان سالور، تهیه‌کننده: ساسان سالور

۱۶- سینما شهر قصه، کارگردان: کیوان علی‌محمدی، علی‌اکبر حیدری، تهیه‌کننده: کیوان علی‌محمدی

۱۷- شنای پروانه، کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی

۱۸- عامه پسند، کارگردان:سهیل بیرقی، تهیه‌کننده: سهیل بیرقی

۱۹- قصیده گاو سفید، کارگردان: بهتاش صناعی‌ها، تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی

۲۰- مردن در آب مطهر، کارگردان: نوید محمودی، تهیه‌کننده: جمشید محمودی

۲۱- مغز استخوان، کارگردان: حمیدرضا قربانی، تهیه‌کننده: حسین پورمحمدی

۲۲- من می‌ترسم، کارگردان: بهنام بهزادی، تهیه‌کننده: بهنام بهزادی

فیلم‌های رزرو به ترتیب اولویت:
۱- پسرکشی (محمدهادی کریمی)
۲-زنبور کارکر (افشین صادقی)
۳-بی صدا حلزون (بهرنگ دزفولی زاده)
۴-عروسی مردم (مجید توکلی)
۵-عنکبوت (ابراهیم ایرج زاد)

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.